Оловна гелова батерия RITAR (DG12-100), 12V, 100Ah, F12/M8, За соларни системи
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
  • : RITAR-DG12-100
  • : Батерии
  • : 2 Години
Съгласен съм с Общите условия
CreditCredit
Оловна Гелова Батерия за соларни системи (DG12-100)12V/100Ah -328 /172/219mm F12/M8 RITAR
Напрежение: 12V
Капацитет: 100Ah
Размери: 328 x 172 x 219 мм
Тип терминал: C insert
Гаранция: 24 месец(а)
Напрежение: 12V
Капацитет: 100Ah
Размери: 328 x 172 x 219 мм
Тип терминал: C insert
Гаранция: 24 месец(а)
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
ТипАкумулатор
ТипАкумулатор
Изходно напрежение12 V
Изходно напрежение12 V
Размери328 x 172 x 219 mm
Размери328 x 172 x 219 mm
КонекториТип-Insert M8: Позиция-C
Тегло28.50кг
АтрибутСтойност
Напрежение12
Капацитет (Ah)100 Ah
ТехнологияГел
Тип клемаF12/M8
Проектен живот (years)12 години
Дължина (mm)330 mm
Ширина (mm)171 mm
Височина (mm)214 mm
Тегло (kg)29 kg
Тегло28.50кг
Гелова батерия RITAR DG12-100, 12V, 100Ah за соларни системи
Ключови Предимства
  • Без поддръжка — Запечатаната гелова конструкция елиминира необходимостта от доливане на вода.
  • Широк температурен диапазон — Надеждна работа от -20°C до 50°C.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение12 V
ТехнологияГел
Тип клемаF12/M8
Дължина330 mm
Ширина171 mm
Височина214 mm